Additional information
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Stylus Pro 4000/7600/9600 |
| Цвят | Black |
| Обем, ml | 110ml |
147.91лв. / 75.62€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Stylus Pro 4000/7600/9600 |
| Цвят | Black |
| Обем, ml | 110ml |
Reviews
There are no reviews yet.