Additional information
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson Stylus Photo R3000 |
| Цвят | Yellow |
| Обем, ml | 25.9 ml |
60.37лв. / 30.87€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson Stylus Photo R3000 |
| Цвят | Yellow |
| Обем, ml | 25.9 ml |
Reviews
There are no reviews yet.