Additional information
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 5 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epsoin WorkForce Pro WF-C529R / C579R |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
239.72лв. / 122.57€
Наличност: на склад
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 5 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epsoin WorkForce Pro WF-C529R / C579R |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.