Additional information
| Weight | 1.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 16.5 × 13.5 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkForce AL-C500DN series |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 50000 pages |
200.04лв. / 102.28€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 16.5 × 13.5 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkForce AL-C500DN series |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 50000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.