Additional information
| Weight | 1.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 22 × 14 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | AcuLaser C2800 Series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |
255.27лв. / 130.52€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 22 × 14 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | AcuLaser C2800 Series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.