Additional information
| Weight | 1.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 22 × 14 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | AcuLaser C2800 Series |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
494.39лв. / 252.78€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 22 × 14 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | AcuLaser C2800 Series |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.