Additional information
| Weight | 1.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 22 × 13 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson AcuLaser C3800 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 9000 pages |
646.65лв. / 330.63€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 22 × 13 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson AcuLaser C3800 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 9000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.