Additional information
| Weight | 3.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 22.5 × 34 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Aculaser C4200 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 35000 pages |
| Други | Photoconductor unit |
801.47лв. / 409.78€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 22.5 × 34 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Aculaser C4200 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 35000 pages |
| Други | Photoconductor unit |
Reviews
There are no reviews yet.