Additional information
| Weight | 3.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 36 × 19 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Aculaser C1100/CX11N |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 42500 pages |
| Други | Photoconductor unit |
564.42лв. / 288.59€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 36 × 19 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Aculaser C1100/CX11N |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 42500 pages |
| Други | Photoconductor unit |
Reviews
There are no reviews yet.