Additional information
| Weight | 0.436 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 8.3 × 9.3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson AcuLaser C9300 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 7500 pages |
616.23лв. / 315.07€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.436 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 8.3 × 9.3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson AcuLaser C9300 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 7500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.