Additional information
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 10.5 × 16 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | AL-C3900N/CX37DN series |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
459.96лв. / 235.17€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 10.5 × 16 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | AL-C3900N/CX37DN series |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.