Additional information
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 8.7 × 8.6 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson AL-M2400/MX20 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |
249.61лв. / 127.62€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 8.7 × 8.6 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson AL-M2400/MX20 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.