Additional information
| Weight | 0.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 10.5 × 11 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | AcuLaser C1600/ CX16 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 2700 pages |
299.12лв. / 152.94€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 10.5 × 11 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | AcuLaser C1600/ CX16 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 2700 pages |
Reviews
There are no reviews yet.