Additional information
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 36 × 47 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | For AcuLaser C1100 series |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | Up to 1500 pages |
215.59лв. / 110.23€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 36 × 47 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | For AcuLaser C1100 series |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | Up to 1500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.