Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 4 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | 13" (330 mm) x 6.1 mm |
| Тегло, g/m2 | 350 |
| Медия, тип | Satin |
| Брой листа | 1 roll |
| Други | Water resistant |













Reviews
There are no reviews yet.