Additional information
| Weight | 3.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 33 × 4 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A3+ |
| Тегло, g/m2 | 189 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 100 |
182.28лв. / 93.20€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 33 × 4 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A3+ |
| Тегло, g/m2 | 189 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 100 |
Reviews
There are no reviews yet.