Additional information
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Производител | INTEL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Брой ядра | 8 |
| Честота, GHz | 2.50 |
| Кеш, MB | 16 |
| Други | Bus Speed 8 GT/s, DP 65 W |
1,005.46лв. / 514.08€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Производител | INTEL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Брой ядра | 8 |
| Честота, GHz | 2.50 |
| Кеш, MB | 16 |
| Други | Bus Speed 8 GT/s, DP 65 W |
Reviews
There are no reviews yet.