Additional information
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.5 × 22.2 × 14.2 cm |
| Производител | APC |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Изх. мощност, VA | 700 |
| Брой изводи | 2 |
| Тип изводи | DIN (Schuko) |
| Батерия, тип | Sealed lead acid battery |
| Защити | Automatic Voltage Regulation (AVR), Surge protection |
| Технология | Line-Interactive |
| Стандарти | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC62040-2 |
| Други | 138 x 98 x 310 mm |




















Reviews
There are no reviews yet.