Additional information
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.6 × 44.1 × 19 cm |
| Производител | APC |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Изх. мощност, VA | 650 |
| Брой изводи | 8 |
| Тип изводи | DIN (Schuko) |
| Защити | 7A circuit breaker, Analog phone line for phone/fax/modem/DSL (RJ-45 connector), Network line – 10/100 Base-T Ethernet (RJ-45 connector) |
| Технология | Line-Interactive |
| Други | 1 USB charging port, 1.83m cord, right-angle plug |




















Reviews
There are no reviews yet.