Additional information
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 6 × 6.167 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | BROTHER |
| Съвместимост | RuggedJet RJ-2030, RJ-2050, RJ-2140,RJ-2150, RJ3050, RJ3051, RJ-4250WB, RJ-4230B, TD-2020, TD-2120N, TD-2130NW, TD4410D, TD-4420DN, TD-4520DN, TD4550DNWB, RJ-3230BL, RJ-3250WBL |
| Цвят | White |
| Ширина на лентата, mm | 58 mm |
| Дължина на лентата, m | 13.8 m |

















