Additional information
| Weight | 0.245 kg |
|---|---|
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Designjet t1500, t1530, t2500, t2530, t920, t930 |
| Цвят | Cyan |
| Обем, ml | 130ml |
| Други | Dye-based; Ink drop: 6 pl |
| Weight | 0.245 kg |
|---|---|
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Designjet t1500, t1530, t2500, t2530, t920, t930 |
| Цвят | Cyan |
| Обем, ml | 130ml |
| Други | Dye-based; Ink drop: 6 pl |
Reviews
There are no reviews yet.