Additional information
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.2 × 10.2 × 30.5 cm |
| Производител | APC |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | UPS |
| Тип | Power |
| Тип конектор 1 | IEC 320 C14 |
| Тип конектор 2 | CEE 7/7, F |
| Дължина, m | 0.6 |
| Цвят | Black |
| Други | Maximum Total Current Draw per Phase: 10A |















Reviews
There are no reviews yet.