Additional information
| Weight | 0.423 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.2 × 20.3 × 5.1 cm |
| Производител | APC |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | UPS |
| Тип | Power |
| Тип конектор 1 | IEC 320 C14 |
| Тип конектор 2 | IEC 320 C13 |
| Дължина, m | 2.5 |
| Цвят | Black |
| Други | 208V, 230V, Input: 120V |
















Reviews
There are no reviews yet.