Additional information
| Weight | 0.377 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49.5 × 5 × 2 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Кабели за сървъри |
| Описание | Color: Grey, ICT Height: 1U, Material: Metal with plastic handles, Number of handles: 5, Weight: 0.31 kg, Width: 482.6 mm; Height: 44.45 mm; Length: 80 mm |
| Тип | as well, Brush panel allowing better cable flexibility and organization, ensuring their proper cleanliness |
| Употреба | Size: 19", Specialized: Rack |
| Други | Required amount of screws: 4 |



















Reviews
There are no reviews yet.