Additional information
| Weight | 0.544 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 6 × 5 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Кабели за сървъри |
| Описание | Color: Black RAL9004, ICT Height: 1U, Material: metal, Weight: 0.49 kg, Width: 482.6 mm; Height: 44.4 mm; Length: 67.5 mm |
| Тип | Cable management panel type A 1U |
| Употреба | Size: 19", Specialized: Rack |
| Други | Required amount of screws: 4 |
















Reviews
There are no reviews yet.