Additional information
| Weight | 0.535 kg |
|---|---|
| Производител | CISCO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Предназначен за | Аксес-пойнти |
| Съвместимост | AP702W |
| Тип | Power adapter |
| Мощност, W | 40 W Output Power |
| Цвят | Black |
| Други | 120 V AC, 230 V AC Input Voltage – 48 V DC Output Voltage – 840 mA Output Current AP700W |






















Reviews
There are no reviews yet.