Additional information
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 17 × 4 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ADATA |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет, GB | 1024 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 (USB 5Gbps) |
| Цвят | Black |















