Additional information
| Weight | 4.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.3 × 28.8 × 34 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | BROTHER |
| Скенер, тип | High speed professional document scanner, Dual contact image sensor (CIS), LED array light source |
| Медия, тип | Plain Paper, Thin Paper, Thick Paper, Recycled Paper, Business Card, Plastic Card |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | 25 – 413 g/m2, Paper thickness: 0.08 – 0.28mm |
| Скенер скорост черно, стр./мин | 60 |
| Скенер скорост цветно, стр./мин | 60 |
| Скенер резолюция | 600×600 |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 48 bit int./ 24 bit ext. |
| Нива на сивота | 256 levels (8 bit) |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Create up to 25 preset scan to SFTP/FTP/network/SharePoint/ HTTP, Scan directly to a USB flash memory storage, Scan to PC, image, network (SMB), e-mail server, workflow, FTP/SFTP, SharePoint(On Premise), Brother Webconnect, scan to HTTP(S), Brother Apps |
| Листоподаващо устройство | ADF; Ultra sonic multi-feed sensor, separation switch, scan preview, cis cleaning alarm auto start scan, continuous scan, resume scan, document separation |
| Двустранно сканиране | yes |
| Капацитет за хартия | 100 Sheets |
| Адаптер за негативи | – |
| Интерфейс | SuperSpeed USB 3.0, USB 2.0 host (rear) |
| Мрежа | 10Base-T/100Base-TX |
| Безжична мрежа | Wireless IEEE 2.4GHz 802.11b/g/n, 5GHz IEEE 802.11a/n, Wi-Fi Direct |
| Натоварване, стр./месец | 180000 |
| OCR софтуер | – |
| Софтуер | Brother iPrint&, Brother ScanEssentials, Brother iPrint&, Scan for Desktop, Kofax PaperPort, Kofax Power PDF Standard v3, Remote Setup, Scan for desktop, remote setup |
| Съвместими операционни системи | AirPrint scan support, TWAIN, macOS 10.14.x or greater, Windows, Mac, Linux |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 300 x 247 x 236 mm |
| Цвят | White-Black |






















