Additional information
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 10 × 5.4 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Етикетни принтери |
| Съвместимост | Brother P-Touch PT-1000, PT-1000BTS, PT-1005BTS, PT-1005F, PT-1005FB, PT-1010, PT-1010NB, PT-1010NB Name Badge Kit, PT-1010R1, PT-1230PC, PT-1290, PT-1290DT, PT-1290VP, PT-H300, PT-H300LI, PT-H75, PT-H75S |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | Special connector |
| Цвят | Black |
| Други | Output Voltage: 12 V |





















Reviews
There are no reviews yet.