Additional information
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 1 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Съвместимост | Smartphone equipped with a USB type-C port |
| Тип | Video adapter |
| Тип конектор 1 | M, USB-C |
| Тип конектор 2 | DisplayPort, female |
| Дължина на кабела, cm | 15 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Nickle-plated connectors, Supports DVI video resolution up to 1080p @60Hz |






















Reviews
There are no reviews yet.