Additional information
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 13 × 2.5 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Описание | Dimensions: 95 x 27 x 22 mm |
| Тип | Made of galvanized steel sheet |
| Употреба | Compatible with 3.25" HDDs |
| Други | Net weight: 75 g; Includes 8pcs of mounting screws |


























Reviews
There are no reviews yet.