Additional information
| Weight | 0.048 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 13 × 2.5 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Тип | Network adapter |
| Тип конектор 1 | M, RJ-45 |
| Тип конектор 2 | F, RJ-45 |
| Дължина на кабела, cm | 15 cm |
| Цвят | Silver |
| Други | Assembly of the connector: Nickel; ICT category: Cat. 5/5e; Single shielding; Independent of the platform; Bi-directional transmission with maximum speed using 4-pair cable connection |
























Reviews
There are no reviews yet.