Additional information
| Weight | 0.116 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 4 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Съвместимост | This particular device allows you to split the HDMI signal to 2 separate devices (e.g. monitors, TVs etc.) |
| Тип | Video adapter |
| Тип конектор 1 | HDMI, male |
| Тип конектор 2 | female, HDMI |
| Дължина на кабела, cm | 20 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Assembly of the connector: Gold-plated. Lanberg’s adapter is passive, Max video resolution: 1920 x 1080 px, the signal is transmitted to two devices simultaneously. |




















Reviews
There are no reviews yet.