Additional information
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 1.5 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Съвместимост | Product is compatible with Thunderbolt (TM) connector |
| Тип | Video adapter |
| Тип конектор 1 | male, Mini DisplayPort |
| Тип конектор 2 | female, VGA |
| Мощност, W | 15 mW in standby mode, Power consumption: 400 mW in operation mode |
| Дължина на кабела, cm | 20 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Max. supported video resolution: up to 1920 x 1200 (1080p) @ 60Hz |






















Reviews
There are no reviews yet.