Additional information
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Производител | WACOM |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Графични дисплей таблети |
| Съвместимост | DTH1620), This power adaptor is specifically made for Wacom Cintiq Pro 13&16 (DTH1320 |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | M, USB-C |
| Мощност, W | 45 W Power Adaptor |
| Цвят | Black |
| Други |




















Reviews
There are no reviews yet.