Additional information
| Weight | 0.172 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 5 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Брой гнезда | 1 |
| USB изход | 2 x USB Type-A |
| Напрежение, V | 230 V |
| Заземен | yes |
| Защита за деца | yes |
| Ключ за вкл./изкл. | – |
| Цвят | White |






























Reviews
There are no reviews yet.