Additional information
| Weight | 3.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 34 × 10.1 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | MSI |
| Серия | GF series |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-12700H 3.50 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | Up to 64GB, 2 slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Дисплей, inch | 15.6 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 144 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Видео карта, GB | 6 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2x 2W Speaker |
| Мрежа | Gb LAN |
| Безжична мрежа | 802.11 ax Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 2 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 4 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | HD type (30fps@720p) |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 3 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 25.9 x 2.5 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 2.25 |























