Additional information
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 32 × 9 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | MSI |
| Серия | Summit |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-1280P 3.60 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Дисплей, inch | 14 |
| Сензорен дисплей | Touch Screen |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 2880×1800 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris Xe Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2x 2W Speaker |
| Безжична мрежа | Intel Killer AX Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1 Type-A USB3.2 Gen2, 2 Type-C (USB / DP / Thunderbolt 4) with PD charging |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Micro SD Slot |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | IR FHD type (30fps@1080p) |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 22.7 x 1.8 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.60 |


























