Additional information
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 35 × 50 cm |
| Производител | BENQ |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Размер на екрана, inch | 28 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 300 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178/178 |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 3Wx2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | USB Type-C(PD60W/ Thunderbolt 3) |
| USB хъб | – |
| Наклон | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | ± 15° |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 63.7 x 27.7 x 42.1(52.1) |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 |
| Други | Brightness Intelligence Plus (B.I.+), Color Weakness, ePaper, Eye Reminder; HDRi Technology for Enhanced Gaming & Cinematic Visuals; Remote Control, Flicker-Free Technology, Headphone jack, Low Blue Light |

































Reviews
There are no reviews yet.