Additional information
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 30 × 60 cm |
| Производител | BENQ |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Размер на екрана, inch | 27 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 75 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 20000000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178/178 |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 2Wx2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | Display Port |
| Последователно свързване | Daisy Chain Technology: DP out (MST) |
| VGA | – |
| USB-C | USB-C 60W |
| USB хъб | – |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 130mm |
| Рамка | Ergonomic design with slim bezel |
| Стандарти | Energy Star 8.0, EPEAT Bronze, TCO Certified 8.0 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.2 x 23.5 x 53.5 |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 |
| Други | Brightness Intelligence (B.I.), Color Weakness, ePaper, Headphone Jack; Flicker-free Technology, Low Blue Light Plus |
































Reviews
There are no reviews yet.