Additional information
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 31 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | BENQ |
| Технология | DLP |
| Яркост, lumens | 1500 |
| Контраст | 100000 |
| Разд. способност | 3840×2160 |
| Размер на екрана, inch | 40"~ 200"(101.6 ~ 508 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | 5W x4 Chamber Speakerс |
| Шум при работа, dB | 30/28 dBA (Normal/Eco) |
| Коефициент на увеличение | 1.3 |
| Късофокусен | no (Throw Ratio 1.0~1.3) |
| Опция за безжично прожектиране | Android TV dongle, Bluetooth 4.2, Wi-Fi Standard: 802.11 a/b/g/n/ac (2.4G/5G), Wireless Projection: Google Cast |
| Входове | 2 USB Type A |
| Изходи | 3.5 mm Audio Out, S/PDIF out |
| HDMI | 2 HDMI |
| Лампа, W | Osram LED |
| Лампа живот, h | 20000 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 26.0 x 18.3 x 26.6 |
| Тегло, kg | 5.40 |
| Цвят | White-Grey |


























