Additional information
| Weight | 4.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 23 × 18 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | BENQ |
| Технология | DLP |
| Яркост, lumens | 500 |
| Контраст | 100000 |
| Разд. способност | 1920×1080 |
| Размер на екрана, inch | 30"~ 100"(76.2 ~ 254 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | 5W x2 Chamber, 10W Woofer |
| Шум при работа, dB | 29/27 dBA (Normal/Eco) |
| Коефициент на увеличение | 1 |
| Късофокусен | no (Throw Ratio: 1.21 (37.4"@1M)) |
| Опция за безжично прожектиране | Android TV dongle, Bluetooth 4.2, Wi-Fi Standard: 802.11 a/b/g/n/ac (2.4G/5G) |
| Входове | USB Type A (2.0/Power Supply1.5A/Reader), USB Type C (DisplayPort / PD(only support 45W input)) |
| Изходи | 3.5 mm Audio Out |
| HDMI | HDMI |
| Лампа, W | LED |
| Лампа живот, h | 20000 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 18.6 x 14.6 x 15.4 |
| Тегло, kg | 2.30 |
| Цвят | White |



























