Additional information
| Weight | 0.985 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.8 × 10.7 × 23 cm |
| Производител | LOGITECH |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Конзоли |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | 4 mm ECM mic, sensitivity: -42 dB, yes |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | yes |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz ~ 20 KHz |
| Чувствителност, dB | 101.6±3 dB @ 1 kHz SPL |
| Импеданс, Ohm | 24 Ohms ±20% |
| Дължина на кабела, m | Custom-length cable and straps are mapped specifically to the Oculus Quest 2. You won’t ever be distracted by dangling or tangled wires for a focused, hassle-free virtual experience |
| Цвят | White |
| Други | 2 dynamic drivers: 5.8 mm + 9.2 mm |























Reviews
There are no reviews yet.