Additional information
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.6 × 8 × 13.6 cm |
| Производител | LOGITECH |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Резолюция | HD |
| Вграден микрофон | even in busy environments like open workspaces and classrooms., natural conversation up to 3 meters away, omnidirectional mic features noise-reduction technology and is engineered to support clear, The single |
| Вградени говорители | – |
| Интерфейс | Easily connects via extra-long 2 m USB-A cable |
| Слот за карти | – |
| Система за прикрепване | LCD or monitors, Universal mounting clip fits laptops |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 73 x 32 x 67 mm |
| Тегло, g | 75 g |
| Цвят | Black |
| Комплектация | User documentation, Webcam with attached 2 m USB-A cable |
| Други | Chrome OS, Focus type: Fixed; Lens type: plastic; OS Compatibility: Windows 7 or later, macOS 10.10 or later |


























Reviews
There are no reviews yet.