Additional information
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 20 × 20 cm |
| Производител | LOGITECH |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Видеоконферентни системи |
| Резолюция | 4K UHD |
| Вграден микрофон | Voice Activity Detector |
| Вградени говорители | 0.5 meter; THD: 1kHz < 2%; Speaker Sampling Rate: 48 kHz, 2 speakers – Drivers: 2x 70mm; Output: 90dB SPL @1W, 99dB SPL @8.0W, both +/-2dB at Ѕ meter; Sensitivity: 90+/-3dB SPL at 1W |
| Интерфейс | 1x Type C; Network: 10/100/1G Ethernet; WiFi: 802.11a/b/g/n/ac (MIMO); External Mic Input: Yes (proprietary input supports optional Rally Mic Pod, 2xHDMI Out; 1xHDMI In; USB 3.0: 3x Type A, and Rally Mic Pod Extension Cable), Rally Mic Pod Hub |
| Слот за карти | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 910 x 164 x 131 mm, Lens Depth: 28.8 mm |
| Тегло, g | 7080 g |
| Цвят | Black |
| Комплектация | AC power cord, HDMI cable, Lens caps for main camera and AI Viewfinder, Power supply, Rally Bar, Remote control, USB cable, User documentation |
| Други | PKI; Device Identity: Protected by device attestation; Device Access: Authenticated using API; Key Protection: Arm TrustZone, RightSight, RightSound; Security- Full Disk Encryption: AES-128; Data Encryption: Symmetric Keys, RPMP, Technologies: RightLight |





























Reviews
There are no reviews yet.