Additional information
| Weight | 0.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 7.5 × 42 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | LOGITECH |
| Материал | feel", Moderate Surface Friction – Delivers the feedback required to ", mouse movement, Performance-Tuned Surface – Provides peak accuracy and consistency for gaming mice, Rubber Base Keeps It in Place |
| Подсветка | – |
| Портове | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 900 x 400 x 3 mm |
| Цвят | Pink |






















