Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 6.8 × 17.2 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LOGITECH |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless/USB |
| Резолюция, dpi | 25600 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 5 |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 63 x 125 x 40 mm |
| Цвят | Pink |
| Тегло, g | 63 g |






















