Additional information
| Weight | 0.97 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 14.5 × 13.2 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | LBP5200/ MF8180C |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
| Weight | 0.97 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 14.5 × 13.2 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | LBP5200/ MF8180C |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.