Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 6.8 × 17.2 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LOGITECH |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Подсветка | RGB |
| БДС кирилизация | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 352 x 150 x 34 mm |
| Цвят | White |


















