Additional information
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 14 × 3 cm |
| Производител | LOGITECH |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Подсветка | yes |
| БДС кирилизация | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 29.5 x 13.2 x 2.0 cm |
| Цвят | Pink |






















Reviews
There are no reviews yet.